Giresun'un Sesi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Tülay Tahmaz İstanbul'da Bir İlk     Tirebolu'da Huzur Toplantısı    Başkan Karapıçak, Canikli'yi Kutladı    Terörün Yeni Hedefi Giresun    Telekom'un Starı Coşkun Yetimoğlu    Tirebolu Ataköy Alabalık Tesisleri    Federasyon Rektör Attar'ı Ziyaret Etti    Giresun'da Erbakan Resim Sergisi    Asım Kara Oğlunu Evlendirdi    Fındık Fiyatlarında İnanılmaz Fark   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Kulakkaya ZİFİN OTEL Sizi Bekliyor
Op. Dr. H.İbrahim Özkuş'un Giresun'a kazandırdığı bu güzel yatırım, eşsiz doğa güzellikleri içinde sizleri bekliyor
Facebook
 
 Reklam
Kulakkaya ZİFİN OTEL Sizi Bekliyor
16 Temmuz 2013 Salı 05:03
Op. Dr. H.İbrahim Özkuş'un Giresun'a kazandırdığı bu güzel yatırım, eşsiz doğa güzellikleri içinde sizleri bekliyor.

SARI AVU ÇİCEĞİ OTEL OLDU

 

KULAKKAYA'YA  RENK GETİRDİ
                  

        ( ZİFİN  OTEL)

 

Giresun Dereli ilçesi Yavuzkemal beldesinde yapılan ismini Karadeniz Dağlarında sıkça rastlanan sarı avu çiçeğinden alan Zifin oteli gazete olarak ziyarette bulunduk .

 

Kulak kayaya çıktığımızda gerçekten muhteşem bir eserle karşılaştık. Her şeyiyle Otantik bir yapı olan otel doğayla da  uyumlu.

 

Otel Sahibi Op. Dr. H.İbrahim Özkuş gazetemize şu açıklamlarda bulundu. "Otel tamamen doğal çevreye uygun bir mekan. Otelde kimyasal boya kullanılmadı boya yerine özel bir taş tozu kullandık.

Her tarafa ağaç kaplama tavanlar, kiraz renginden dış cephe kesme taş koyduk. Otelde iki tane kapalı Restaurant  bir dane açık teras restaurant bulunmaktadır.

 

Sauna, Türk hamamı, buhar banyosu eğlence salonları toplantı ve konferans Salonları çocuk parkları doğa aktiviteleri mevcuttur.

 

Bunlardan doğa otolarıyla bölge deyimiyle ciplerle Kar, göle safari atv araçlarıyla, dağ bisikletleriyle çam ağaçlarının arasında doğa turu, kışın kar motorlarıyla safari ayrıca at çiftliği, bu atlarla doğa turu komşu yayla  ve köylere ziyaret yapılabiliyor.

 

Ziyaretlerde misafirlere  Giresun yemekleri ikramı, otelde Kestane balı, köy yumurtası, tereyağı, Giresun'a has Peynir ve diğer ürünlerden oluşan köy kahvaltısı mevcuttur.

 

Giresun insanını çok seviyorum. Onun için İstanbul'dan gelip buralara yatırım yaptım. Yetkililerden Giresun a yatırım yapan insanlara biraz daha duyarlı olamlarını istiyorum" dedi.

 

OTEL MÜDÜRÜ İSKENDER HİMMETOĞLU

 

Otel müdürü sevgili hemşerimiz Turizmci ve sivil toplum kuruluşlarından tanıdığımız Dereli'li İskender Himmetoğlu ise "yıllarca Giresun dışında bu sektöre hizmet ettim artık Giresunumuza hizmet etme zamanı gelmiştir.

 

Tecrübelerimizi buralar için kullanmamız gerek diye düşünüyorum. Giresun'da turizme yatırım yok denecek kadar az. Alt yapı sıkıntısı çok ulaşımı iyileştirmek gerek. Bazı alt yapılar yapılıyor ama geç kalınmış.

 

Turizm Giresun ekonomisinin olmazsa olmazıdır. Bacasız sanayidir. Turist gelmesi için yatak kapasitesinin mutlaka artması gerekiyor.

 

Zifin otelin yatak sayısı 70 istendiğinde 120 olabiliyor odalar ferah 35 le 55 m2 arasında.

 

Op. Dr. H.İbrahim Özkuş'a Giresun'a kazandırdığı bu güzel yatırım için ve İskender Himmetoğlu'na da bu yatırımı en güzel şekilde işletmek için yapmış özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz ve hayırlı kazançlar diliyoruz.
Facebook ve Diğer Paylaşım Siteleri İçin Tıklayın
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
29 Ekim 2013 Salı 20:24
yücel yüzbaşıoğlu
Kulakkaya ya 130 tl o.k çok çok fazla Büyük Abant Hotel YP. 130 TL
 
Yorum Ekle Yukarı
  Haftanın Yazarı
Prof. Dr. İbrahim BALCIOĞLU
MADDE BAĞIMLILIĞI ve SPOR
Ahmed ÇITLAKOĞLU
AKSA, YİNE ESKİ AKSA
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.6487  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 174 Toplam: 3,342,447
Haberler artık Outlook'ta